30 квітня 1992 року у далекому місті Донецьк за ініціативи прогресивної, талановитої та енергійної Світлани Арбузової було створено один із перших в Україні приватних медичних центрів – Медико-біологічний центр «Геном». За ці роки «Геном» якісно удосконалювався, впроваджував нові піонерські технології, став провідним у галузі пренатальної діагностики. Багато лідерів сучасної медицини України, найвідоміших вітчизняних спеціалістів свого часу були разом з нами.

2014 року після захоплення росією частини Донбасу, геномівці однозначно висловили свою громадську позицію. З того часу «Геном» працює у Києві,  який за ці роки став для «Геному» рідним (сподіваємося, що і «Геном» для Києва також). Ми вдячні всім лікарям та медичним центрам, які нам повірили і довірили своїх пацієнтів.

Незважаючи на всі випробування, які були на такому довгому шляху, «Геном» продовжує жити. Ми пишаємося своїм унікальним колективом — старожилами та молоддю. Ми пишаємося всіма своїми партнерами, яких зараз маємо по всій Україні. Ми пишаємося, що за 30 років нам вдалося зберегти свій власний «геномівський» дух – щиро турботливий до пацієнтів та щиро відкритий до колег. Бо, власне, це і є головним надбанням, яке не купиш ні за які гроші, на відміну від матеріально-технічної бази.

Ще на початку цього року ми планували відсвяткувати свій ювілей і провести креативний захід під назвою «Геном збирає друзів». Але справжні друзі – вони завжди поруч, і в горі, і радощі. Горе зараз у нас одне і спільне – то війна з рашистською росією. Проте, і радість неодмінно буде – то наша перемога, також спільна, хоча гірка і вистраждана. І от тоді ми зберемося та відсвяткуємо все разом! А поки «Геном», як завжди, в строю — працює, воює, допомагає!