Освітньо-тренінговий центр для лікарів «Genom.Education» — офіційний провайдер БПР №1291, разом з МБЦ «Геном» (м. Київ) запрошують на Майстер-клас «Методи і алгоритми комплексної допологової діагностики у лікарській практиці» (внесено до реєстру заходів БПР за № 5500830).

Основна ідея Майстер-класу – обговорити актуальні практичні питання проведення пренатальної діагностики вродженої та спадкової патології плода і поділитися власним багаторічним досвідом допологових обстежень.

Важлива місія виїзних Майстер-класів – збір коштів «На діло, що рятує», закупівлю автомобілів для медичних підрозділів у гарячих точках війни.
Майстер-клас відбудеться 25 лютого 2023 року у м. Ужгород за адресою: вул. Електрозаводська, 29 (конференц-зал готелю Унгварський).

Формат — оф-лайн, безпосередня участь у залі.

Лектори/тренери:
Ніколенко Маргарита Іванівна, доктор медичних наук, генетик вищої категорії, директор МБЦ «Геном», викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика,
Краснов Олександр Вікторович, кандидат медичних наук, головний лікар МБЦ «Геном», лікар акушер-гінеколог, лікар з УЗД вищої категорії, викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

До участі запрошуються лікарі наступних спеціальностей: акушерство і гінекологія, ультразвукова діагностика, генетика медична, генетика лабораторна, сімейна медицина

Основні питання, що будуть розглянуті на Фаховій школі:
— Ультразвукова діагностика – методологія проведення УЗД у I-II триместрах вагітності, норма та патологія
— Пренатальний скринінг – стандартні алгоритми, трактовка результатів і схеми обстеження, причини змін біохімічних маркерів
— Неінвазивні пренатальні тести НІПТ – показання і протипоказання
— Тактика обстеженян у групах високого генетичного ризику
— Раннє прогнозування перинатальних ускладнень (прееклампсія, затримка росту плода) у рамках традиційної пренатальної діагностики
Майстер-клас по пренатальній ультразвуковій діагностиці — обстеження вагітних жінок у реальному часі, відкриття особистих лікарських кабінетів для проходження теоретичного циклу у FMF.

Після відвідування Майстер-класу лікарі пройдуть оцінку знань у вигляді тестів і отримають сертифікат встановленого зразка з 10 балами БПР.

Вартість участі у Майстер-класі – 1000 грн. (включає обід)
90% коштів буде передано до волонтерських фондів на підтримку медичних підрозділів ЗСУ

Реєстрація на Майстер клас проводиться за посиланням https://genom.education/kurs1-1
Отримати більш детальну інформацію можливо, написавши листа на електронну
пошту info.kyivgenom@gmail.com або за телефоном + 380990305603.