Вчимося, щоб разом зберігати репродуктивний потенціал нашої непереможної країни!

Весняний двотижневий цикл ТУ «Комплексна пренатальна діагностика» стартує 24 квітня 2023.

Кафедра акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика і МБЦ «Геном» запрошують акушерів-гінекологів та лікарів з УЗД, які залучені до медицини плода, взяти участь в удосконаленні своїх знань та навичок. 50 балів до атестації, схвалений НСЗУ цикл до ПМГ «Ведення вагітності в амбулаторних умовах». Давайте разом наближати нашу перемогу і піклуватися про здоров’я майбутніх українців!

 23 січня 2023 року МБЦ «Геном» спільно з кафедрою акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика починає новий навчальний рік. Сертифікований НСЗУ цикл тематичного удосконалення «Комплексна пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології».  Заняття проводяться в змішаному форматі — он-лайн та оф-лайн. Після проходження циклу ТУ курсанти отримують посвідчення від НУОЗ і 50 балів до атестаційного портфоліо.

      Методологія і практичні навички пренатального УЗД, ліцензування у Fetal Medicine Foundation, трактовка результатів пренатального скринінгу, раціональне призначення НІПТ, схеми діагностики у різних клінічних ситуаціях, сучасні клінічні протоколи провідних міжнародних асоціацій.

       Будемо раді зустрічі з колегами – акушерами-гінекологами, лікарями з УЗД, генетиками!  Контактний телефон для запису і отримання інформації щодо циклу ТУ 050-622-00-67 (Олена Євгенівна).

 

На учасників очікує: огляд класичних та сучасних досягнень із пренатальної діагностики вродженої патології та перинатальних ускладнень. Стандартні та індивідуалізовані алгоритми пренатального обстеження. Дискусії стосовно оптимального поєднання скринінгових та діагностичних методів пренатальної діагностики у вітчизняних реаліях. Інтерактивне обговорення практичних випадків. Цікаві квізи для закріплення матеріалу.

Чекаємо на небайдужих фахівців своєї справи, які прагнуть до постійного удосконалення і розвитку:

—        тих, хто ще не знає, як робити, але знає «для чого»;

—        тих, хто знає, що робити, але ще не знає «як»;

—        тих, хто знає все, але поки ще не робить «чомусь»;

—        тих, хто все знає, все робить, і хоче підвищити рівень своїх знань.

Лікар повинен постійно вчитися, щоб удосконалювати свою майстерність! Фахівці МБЦ «Геном» поділяться своїм досвідом і сучасними досягненнями у галузі  пренатальної діагностики.

тренинг1

Кафедрою акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України ім. П.Л.Шупика на клінічній базі МБЦ «Геном» започатковано однотижневі курси тематичного удосконалення «Комплексна пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода», які успішно проводяться з листопада 2016 року.

Мета циклу: удосконалення знань та навичок слухачів з питань пренатальної діагностики вродженої та спадкової патології плода в першому триместрі вагітності.

Основні питання курсу удосконалення лікарів:

  • роль генетики в акушерстві та гінекологіїгруппа
  • еволюція основних методів пренатальної діагностики
  • методологія проведення першого пренатального скринінгу
  • особливості оцінки ехографічних, доплерометричних та біохімічних маркерів з метою розрахунку ризиків виникнення генетичних та вроджених аномалій розвитку плода в першому триместрі вагітності
  • перспективи раннього прогнозування перинатальних ускладнень в рамках першого пренатального скринінгу
  • проведення ультразвукової діагностики за міжнародними стандартами з можливістю отримання міжнародного сертифікату FMF на сайті Fetal Medicine Foundation (FMF)
  • пренатальна верифікація діагнозів спадкових захворювань та вроджених аномалій  розвитку плода.

Заняття проводять:

арбузоваАрбузова Світлана Борисівна

Директор КЛПУ «Східно-Український спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики», член-кореспондент НАМН України,
доктор медичних наук, професор.

 

горбуноваГорбунова Ольга Володимирівна

Завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та перинатології
НУОЗ України імені П. Л. Шупика,
доктор медичних наук.

 


НиколенкоНіколенко Маргарита Іванівна

Директор Медико-Біологічного Центру «Геном»,
доктор медичних наук.

 

 

красновКраснов Олександр Вікторович

Головний лікар Медико-Біологічного Центру «Геном»,
кандидат медичних  наук.

 

 

торт

На циклах ТУ вже пройшли підготовку 308 лікарів,  34 лікаря з УЗД після наших курсів підтвердили свою високу кваліфікацію і стали ліцензованими спеціалістами Fetal Medicine Foundation. Вітаємо колег!

[]
1 Step 1
Реєстрація лікарів до тренінг центру
Ваше ім'я
Контактний телефон
Коментар
0 /
Previous
Next