● (097)458-80-16
● (099)193-57-62
● (044)483-50-57
Лабораторні дослідження мають велике значення для діагностики і диференціальної діагностики захворювань внутрішніх органів.Своєчасна і точна діагностика різних захворювань неможлива без лабораторних досліджень. Проявів хвороби ще немає, а показники крові вже сигналізують: «Увага! Тривога!». За оцінкою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) лабораторні дослідження дають 60-80% діагностичної інформації про хворого.МБЦ «Геном» пропонує для своїх пацієнтів широкий спектр лабораторних досліджень високої якості – біохімічних, загально клінічних, імунологічних, ПЛР тощо. Подбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких!
Звертаємо вашу увагу на правильну підготовку до здачі аналізів, яка забезпечує отримання об’єктивної інформації про організм людини
Підготовка до дослідження крові (загальні правила):
● Планове взяття крові для дослідження проводять строго натщесерце.«Натщесерце» — між останнім прийомом їжі і взяттям крові проходить не менш 8 годин (в деяких випадках, як наприклад ліпідограмма, не менш 12 годин). Сік, чай, кава — теж їжа. Можна пити воду.● При діагностиці біохімічної групи тестів (печінкові, ниркові, ревмопроби, глюкоза, мікроелементи та ін.) за 1-2 дні до обстеження виключити з раціону жирну, смажену їжу та алкоголь.● За годину до взяття крові виключити куріння.● При заборі венозної крові потрібно виключити фактори, що впливають на результати досліджень: фізичне навантаження (біг, підйом по сходах), емоційне збудження. Перед процедурою пацієнт протягом 10-15 хвилин знаходиться в спокої.● Обов’язково вкажіть інформацію щодо прийому медикаментів.● Забір крові не слід проводити одразу після рентгенографії, ректального дослідження чи фізіотерапевтичних процедур.
Підготовка до аналізу сечі (загальні правила):
● Перед збором сечі обов’язкові гігієнічні процедури — підмивання з милом, щоб в сечу не потрапили бактерії сальних і потових залоз. Збирають відповідно ранкову порцію сечі, виділену відразу ж після сну, бажано середню частину порції. ● До лабораторії необхідно доставити приблизно 50-70 мл сечі в герметичній посудині. Перед транспортуванням в лабораторію сеча зберігається в холодильнику при температурі +4 — +8 ° С.● На аналіз сечі по Нечипоренко. Здається ранкова середня частина порції сечі в чисту, суху пластикову або скляну ємність у кількості 10 -20 мл.● Біохімічні дослідження сечі (на цукор, білок, кальцій, сечову кислоту та ін.). Збирається сеча за добу (діурез). Перша ранкова порція сечі видаляється. Усі наступні порції сечі, виділені протягом дня, ночі і ранкова порція наступного дня збираються в одну ємність, яка зберігається в холодильнику (+4 — +8 С) протягом усього часу збору (це необхідна умова, тому що при кімнатній температурі суттєво знижується вміст глюкози). Після завершення збору сечі вміст ємності точно виміряти, обов’язково перемішати і відразу ж відлити в невелику баночку (не більше 20 мл). Ця ємність доставляється в лабораторію для дослідження із зазначенням загального обсягу сечі за добу (діурезу).
Підготовка до здачі біоматеріалу з урогенітального тракту (зішкряб ):
Утриматись від сечовиділення 2-3 години до взяття матеріалу.Не можна:● жити статевим життям менш ніж за 36 годин до взяття матеріалу;● застосовувати дезінфікуючі розчини;● використовувати антибактеріальне мило;● застосовувати антибактеріальні засоби або септики всередину;● жінкам застосовувати будь-які вагінальні свічки менше, ніж за 36 годин до взяття матеріалу;● жінкам спринцюватися;● жінкам здавати аналізи під час менструації.